Płatne ankiety - Ankieter Online
Zlecę usługę200.00 PLN
Typ:Prywatne
Rodzaj:Zlecę usługę
Gatunek:Stałe
Stan:Nieuszkodzone
Opcja:Brak lub nie dotyczy

Publikacja:ID: 204680
Kategoria:Pozostałe
Lokalizacja:Polska » mazowieckie » (pokaż na mapie)
Opis:

Do naszego nowego projektu poszukujemy współpracowników na stanowisko: Ankieter Online - Praca Dodatkowa

Oczekujemy:

- dyspozycyjności 10-30min dziennie

- swobodnego dostępu do komputera oraz internetu

- ukończonych 18 lat (13 za zgodą opiekunów)

- uczciwości

- samodzielności

Oferujemy:

- bardzo atrakcyjne wynagrodzenie 10-20zł/h (zależne od dostępnych badań),

- możliwość dłuższej współpracy

- elastyczne godziny pracy

- pomoc na każdym etapie pracy

Zakres obowiązków:

- praca wykonywana przez internet z domu

- samodzielne wypełnianie ankiet

- testowanie produktów

- ocena reklam i usług

Każda osoba otrzyma krótki kurs (online) ułatwiający pracę.

Proszę o dodanie w zgłoszeniu \" Ankieter MIEJSCOWOŚĆ\" gdzie miejscowość to miejsce waszego aktualnego miejsca pobytu.

Jeśli Twoim zdaniem publikacja jest "podejrzana", lub w jakikolwiek inny sposób narusza warunki regulaminu zgłoś to podając powód zgłoszenia oraz krótki komentarz.

Nie jesteśmy w stanie monitorować wszystkich ogłoszeń, ale pomoże nam to w weryfikacji i dzięki temu podejmiemy odpowiednie kroki najszybciej jak to tylko będzie możliwe.

Poznaj zasady bezpieczństwa!